ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


UPS Güç Kaynağı Hurdası

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

UPS güç kaynağı hurdası genel olarak UPS in özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hurda UPS in fiyatını belirleyen en önemli etken içerisinde bulunan bakır, alüminyum ve kart oranıdır. Son zamanlarda UPS imalatında bakır kullanımını azaltmalı ve bakır sargı yerine alüminyum sargı kullanmalarından dolayı UPS güç kaynağı hurdası fiyatları önemli ölçüde düşüklük göstermiştir. Teknolojinin verdiği imkânlarla daha ekonomik UPS üretimi sağlanıyor buda hurda UPS in fiyatını etkilemektedir.

UPS güç kaynağı hurdası fiyatlarının günümüzde oldukça yaygın bir geri dönüşümü yapılmaktadır fakat bu geri dönüşüm süreçlerinin %80 i lisanssız geri dönüşümcüler tarafından amatörce ve yasa dışı olarak yapılmaktadır. UPS güç kaynağı hurdası genellikle 16 02 13 koduyla elektronik atık lisanslı firmaya vererek gerçekleştirilmelidir. UPS güç kaynağı hurdası fiyatını aşağıda belirtilen atıkların yüzdelik oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

UPS güç kaynağı hurdası ayrıştırma işleminden çıkan atıklar sırasıyla şöyledir:

  • Hurda demir
  • Hurda bakır
  • Hurda sarı
  • Hurda alüminyum
  • Hurda akü
  • Plastik
  • Bakır kablo

UPS güç kaynağı hurdası hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

UPS güç kaynağı hurdası fiyatları İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen