ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, elektronik atık imhası, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü faaliyetlerini yapmaktadır.

KONTAMİNE OLMUŞ METAL ATIKLAR:

17 04 09 atık kodu ile bilinen Tehlikeli maddelerle kontamine olmuş metal atıkları geri kazanım tesisimizde arındırma ve geri dönüşüm yapılmaktadır.

12 01 20 atık kodu ile bilinen Tehlikeli maddeler içeren öğütme parçaları ve öğütme maddeleri geri kazanım tesisimizde arındırma ve geri dönüşüm yapılmaktadır.

Tesisimizin faaliyet alanları içerisinde yer alan tehlikeli atık geri kazanım bölümünde kontamine olmuş metal atıklar ve yağlı metal talaşların geri kazanımını sıfır atık kapsamında %100 oranında Türkiye’de ilk olarak yapan firmayız. Geri dönüşüm sürecine giren tüm tehlikeli atıkları yüksek teknolojik makinalarımız ile yüksek verim oranıyla yeniden kullanılır hale getirmekteyiz. Sizde kontamine olmuş metal atıklarınızı ve yağlı demir talaşlarınızı Eroğlu Çevre ile yönetimini ve geri dönüşümü yapın ve doğayı koruyun.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Kontamine olmuş metal atıklar İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.