ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Atık:

Hayatımızın vazgeçilmez ögelerinden olan elektronik cihazlar ömürlerini doldurduğunda kontrollü olarak geri dönüştürülmezlerse maalesef hayatımızı ve gelecek nesillerin hayatlarını kısaltmaktadırlar. Her bilinçli vatandaşımız gibi bizlerde kullanmış olduğumuz tüm elektronik cihazlarımızın geri dönüşümünden sorumluyuz. Kullana at mantığından ziyade kullan geri dönüştür tekrar kullan mantığını benimsemeliyiz. Elektronik cihazlar günümüz teknolojisinde önemli ölçüde hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm elektronik cihazların bir örü vardır. Ömrü biten elektronik cihazlar artık elektronik atık olurlar, atık kelimesi burada çok önem arz etmektedir. Atık demek çevre ve doğaya zarar demektir, atık demek yenilenebilir bir enerji demektir. Bu ilişi arasındaki farkı bizlerin sorumlu olarak davranmasıyla yaratmaktayız. Elektronik atıklarınızı geri dönüşüme kazandıralım ve tekrardan kullanalım. Elektronik atık geri dönüşümünü Eroğlu Çevre olarak bu şekilde benimsedik ve çalışmalarımıza bu çizgi üzerinden devam ettirmekteyiz.

Geri dönüşüm faaliyetlerimizden olan elektronik atık aslında tüm iş yerlerinden evlerden kamu kurum ve kuruşlarında hatta her bir bireyin yaşamı süresince oluşmaktadır. Bu sebepten Elektronik atıkların geri dönüşümü hakkında yeteri kadar bilgiyi her bir bireye aşılamak gerekmektedir. Geri dönüşüm konusunda bilinçli olmakla beraber sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekteyiz. Bunlardan bir tanesi Elektronik atık geri dönüşüm projeleri oluşturmak ve bu tarz projelere destek vermekteyiz. Sloganımızda olduğu gibi "geri dönüştürüyorsan geleceği düşünüyorsun" Politikasını ülkemizde ve dünyada her bireye tanıtmak olacaktır.

Elektronik Atık konusunda bilgi almak ve atıklarınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50 Cep: 0543 265 55 61

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık hakkında bilgi hızlı bilgi hattı Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen.

 

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.