ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Hurda Fiyatları

Eroğlu Çevre End. Atık Yön. Ltd. Şti. bünyesinde yer alan elektronik hurda geri dönüşüm faaliyetimiz için gerekli ham maddeyi sağlamak adına, Piyasadan hurda elektronik atık tedariği yapmaktayız. Şirketimiz kendi lisanslı araçları ile elektronik atıkları ülke genelinden yönetmeliklere uygun bir şekilde toplamaktadır. Elektronik hurda fiyatlarını belirlemek adına aşağıdaki tablodan bilgi alabilir ve bizlerden teklif talep edebilirsiniz. Güvenilir ve kurumsal firma kimliğimiz ile çevreyi ve doğayı koruyarak ülkemizin enerji kaynaklarının tükenmesini önlüyoruz. Aynı kimlik altında dışa bağımlılığı azaltarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Hurda elektronik atıklarınızı güvenilir bir şekilde geri dönüşümünü sağlamak istiyorsanız mutlaka bizim ile iletişime geçiniz. Güncel ve şeffaf bir şekilde elektronik hurda fiyat listesini aşağıdan takip edebilir ve elektronik hurdalarınızı değerinde bize satabilirsiniz.

Marmara bölgesi başta olmak üzere ülke genelinde elektronik hurda toplayan şirketimizi, İstanbul elektronik hurda ve Kocaeli elektronik hurda konusunda en yüksek fiyat garantisi vermektedir. Elektronik hurdalarınızı ve elektronik atıklarınızı bizim ile değerlendirebilir atıktan enerjiye destek sağlayabilirsiniz.

Elektronik atık bir çöp değildir ilkesi ile tüm tehlikeli atıkları, tehlikesiz atıkları geri dönüştürüyoruz. Bu ilkeye sizde katkı sağlamak istiyorsanız elektronik hurda fiyatlarını bizden öğrenin

 

Elektronik Hurda Fiyatları Listesi

Hurda Elektronik Atık Fiyat Listesi

 Birim Fiyat

Hurda elektronik atık fiyatı

 2.25 TL/KG

Hurda cep telefonu fiyatı

 26.50 TL/KG

Hurda masaüstü bilgisayar fiyatı

 5.50 TL/KG

Hurda diz üstü bilgisayar fiyatı

 13.20 TL/KG

Hurda IT fiyatı

 15.75 TL/KG

Hurda yazıcı, faks fiyatı

 2.15 TL/KG

Hurda tablet fiyatı

 11.50 TL/KG

Muhtelif elektronik atık hurda fiyatı

 5.10 TL/KG

Hurda elektronik klima hurda fiyatı

 6.25 TL/KG

Hurda Klavye, Mouse, Hoparlör vb. hurda fiyatları

 1.10 TL/KG

 

               

Önemli Duyuru

Evlerden kişisel kullanım sonucu oluşan elektronik atık alımımız yoktur. Evlerden çıkan elektronik atıklar için bağlı bulunduğunuz belediye ile veya elektronik atık kumbaralarına elektronik atıklarınızı teslim edebilirsiniz.

Şirketimiz sadece MOTAT sistemi üzerinden elektronik atık alımı yapmaktadır. Faturasız ve kayıtsız elektronik atık alımı yapmamaktayız. Elektronik hurda fiyatlarımız 01.01.2021 tarihinden itibaren 6 (altı) ay geçerlidir. Miktar ve özellik bakımından elektronik hurda fiyatlarımız değişiklik göstermektedir, ayrıca bizden elektronik atık fiyatlarını sorabilirsiniz.

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Web: www.eroglucevre.com

Elektronik hurda fiyatları Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen