ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Trafo Fiyatları

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Hurda trafo fiyatları genel olarak trafonun özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hurda trafonun fiyatını belirleyen en önemli etken içerisinde bulunan bakır oranıdır. Son zamanlarda trafo imalatında bakır kullanımı azaltmalı ve bakır yerine alüminyum kullanmalarından dolayı hurda trafo fiyatları önemli ölçüde düşüklük göstermiştir. Teknolojinin verdiği imkânlarla daha ekonomik trafo üretimi sağlanıyor buda hurda trafo fiyatını etkilemektedir.

Hurda trafo fiyatlarının günümüzde oldukça yaygın bir geri dönüşümü yapılmaktadır fakat bu geri dönüşüm süreçlerinin %20 i lisanssız geri dönüşümcüler tarafından amatörce yapılmaktadır. Makine kimya enstitüsü (MKE) hurda trafoları genellikle 16 02 13 koduyla elektronik atık lisanslı firmaya vererek gerçekleştirmektedir. Hurda trafo fiyatları aşağıda belirtilen atıkların yüzdelik oranlarına göre değişiklik gösterirler.

Hurda trafo ayrıştırma işleminden çıkan atıklar sırasıyla şöyledir:

  • Atık yağ
  • Hurda demir
  • Hurda bakır
  • Hurda sarı
  • Hurda alüminyum ( alüminyum sargı trafo ise)
  • Kontamine atık (kağıt ahşap vs.)

Hurda trafo fiyatları hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda trafo fiyatları İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen