ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Atık:

Eroğlu Çevre Endüztriyel Atık Yönetimi, lisanslı bir elektronik atık geri dönüşüm firmasıdır. 

Kullanım ömrünü tamamlamış tüm elektronik cihazlar elektronik atık yönetmeliğince lisanslı firmalar tarafından geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Biz temel çalışma prensibimizi, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsedik. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Tehlikeli atık sınıfına giren elektronik atıklar kendi yönetmeliğince geri dönüşümü sağlanmalıdır. Ülkemizde elektronik atık alan lisanslı firmalar atık miktarlarına göre yeterli sayıda var. Elektronik atık üretimi ülkemizde oldukça fazla miktarlarda olmasına rağmen işleme tesislerine gelen atık miktarları oldukça azdır. Bunun sebebi bilinçsiz personel ve duyarsızlıktan başkası değildir. Elektronik atık alan lisanslı firmaların yeteri kadar bilgilendirme yapmaması ve tanıtımlarının az olmasından dolayı geri dönüşüm oranları çok az miktarlarda büyüme göstermektedir.

Sıfır atık projesi gibi sıfır elektronik atık projeleri geliştirilmeli ve bu projeler devlet kanadından da desteklenerek büyütülmelidir. Elektronik atık alan lisanslı firmalar Çevre Şehircilik bakanlığından almış oldukları çevre izin lisans ile faaliyetlerini sürdürürken diğer taraftan çevre izin lisansa sahip olmaya birçok geri dönüşümcüde bu işi amatörce yapmaktadır. Bu düzensiz çalışmanın en önemli sebebi işe işletme sahipleri ve personelleridir. Atığı kaynağında ayrıştırarak lisanslı firmalar aracılı ile geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Elektronik atık alan lisanslı firmalar hakkında bilgi almak ve elektronik atığınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen