ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


     Elektronik Atık İşleme Tesisi:

     Elektronik atıklar geri dönüşümü düzenli olarak yapılması gereken atık türlerindedir. Tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyeti içerisinde olan bazı elektronik atıklar çevre izin lisansa sahip olmadan düzenli olarak geri dönüşümü yapılabiliyor. Eroğlu Çevre olarak biz tüm elektronik atıkların çevre izin lisanslı almış tesislerde işlenmesinden yana olduğumuzu ve hepsinin düzenli depolanması gerektiğini savunmaktayız. Ülkemizde ne yazınki bilinçli toplum konusunda eksiklerimiz var bunların en başını endüstri sanayii yöneticileri oluşturmaktadır. Bazı kurumlar elektronik atıklarını tehlikesiz olarak vererek işlerini kolaylaştırmaktan yana oluyorlar. Bizim Elektronik atık işleme tesisi kurma çabalarımızı boş çıkarmış ve sektörü boşa yormuş saymaktalar. Elektronik atık işleme tesisi yapılanması ve yönetmelikler çerçevesinde çalışması bakımından atıkların en güvenilir geri dönüşüm merkezleridir

 

     Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

     Elektronik Atık İşleme Tesisi hakkında bilgi almak ve hurdalarınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik Atık İşleme Tesisi Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen