ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Lehim:

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden biriside lehim cürufu geri dönüşüm faaliyeti olarak göz önüne gelmektedir.

Eroğlu Çevre: Bünyesinde bulundurduğu Tehlikesiz Atık Geri Dönüşüm lisansı ile tüm kurumsal firmalardan hurda lehim alım faaliyetini gerçekleştirmektedir. Hurda lehimleriniz ve cüruflarınızı değerinde alarak ekonomiye tekrar kazandırmaktayız. Hurda lehim fiyatları Londra Metal borsasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda güncel hurda lehim fiyatlarını sitemizden ve çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Hurda lehimler kendi içerisinde 4 ana başlığa ayrılmaktadır. Bu başlıklar sırasıyla şöyledir: Hurda lehim cürufu kurşunsuz, Hurda lehim lapa, Hurda lehim cürufu kurşunlu, Hurda lehim kurşunlu lapa şeklinde sınıflandırılmaktadır. Fiyat belirleme şeklimizde bu formül üzerinden olmaktadır.

Hurda Lehim Fiyatları:

Hurda lehim cürufu kurşunsuz                 : 200tl/kg

Hurda lehim lapa                                           : 220tl/kg

Hurda lehim cürufu kurşunlu                    : 150tl/kg

Hurda lehim kurşunlu lapa                         : 170tl/kg

Pesin ödemeli faturalı hurda lehim fiyatlarımız yukarıda belirtilmiştir. Fiyatlarımız miktara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha detaylı hurda lehim fiyatı almak isterseniz iletişim merkezimizden ve Whatsapp bilgi hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda lehim fiyatları Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.