ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Geri Dönüşüm Firmaları:

Entegre geri dönüşüm firması olan Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Geri dönüşüm denince akla ilk olarak günlük hayatta kullandığımız ambalajlar kâğıt, karton, naylon, pet şişe vs. gelmektedir. Ambalaj atıkları ülkemizde sıfır atık desteği ile daha da iyi bir şekilde bilinçlice toplanmakta, toplumsal bilinç sayesinde kişisel ambalaj atıklarımızı yönetmekteyiz, peki endüstri sanayilerinden çıkan yüksek tonajlı tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık, hurda akü atıkları nasıl toplanır. Endüstri sanayii için hazır bekleyen özel geri dönüşüm tesisleri de bunun için faaliyet göstermekte, geri dönüşüm firmaları çevre şehircilik bakanlığından aldıkları geçici faaliyet belgesi veya çevre izin lisans ile işletmelerini yürütmektedirler. Burada bir problem daha oluşmakta peki bu problem ne? Hurda geri dönüşüm firmaları ülkemizde %70 in üzerinde bir çoğunlukla lisans belgesi olmadan faaliyet göstermektedir. Özel bir çaba gerektiren atık yönetimi lisanssız geri dönüşümcüler sayesinde problem daha da büyük bir hal almaktadır. İstanbul hurda geri dönüşüm firmaları ülkemizin en yoğun olarak toplandığı ve en çok atığın oluştuğu lokasyonudur. İstanbul’un Tuzla ilçesinde yer alan tesisimiz en çok endüstriyel atığın oluştuğu bölgelerinden biri olması iş trafiğini çoğaltarak geliştirmektedir.

Geri Dönüşümün Önemi:

Çalışma prensibimizdeki değerleri korumak, yarınlar için güzel bir dünya oluşturmak, doğanın değerlerine zarar vermemek adına hayatımızı sürdürmektir. Hurda geri dönüşüm firmaları, elektronik atık firmaları, tehlikeli atık bertaraf firmaları, tehlikesiz atık toplama ayırma firmaları, atık akü geçici depolama tesisleri bu değerleri korumak adına özenle çalışmalıdırlar. Tehlikesi atıkların toplanmasında en öncü olan hurda geri dönüşüm firmaları lokomotifin başını çekmektedir. Tehlikesiz atık olmasına bakmayın dünyada en çok üretilen atık evsel atık ve sanayilerden oluşan tehlikesiz atıktır. Geri dönüşüm tesisleri atıkların geri dönüşümünü yapmakla kalmayıp elektronik atık imhası, tehlikeli atık imhası, ürün imhası da yapmaktadırlar. Geri dönüşüme önem verelim doğamız kazansın.

Hurda geri dönüşüm firmaları hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda geri dönüşüm firmaları İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.