ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Zamak Fiyatı:

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, elektronik atık imhası, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü faaliyetlerini yapmaktadır. Hurda zamak fiyatlarının belirlenmesi içerisinde bulunan çinko madeninin yüzdelik oranına göre yapılmaktadır. Ayrıca hurda zamak fiyatı zamağın öz kütlesine göre de belirlenmektedir.

Atıklar sınıflarına göre ayrılmaktadır fabrikalarınızdan çıkan atıkların doğru bir şekilde kodlandırılması gerekmektedir. Hurda zamak kodu genel olarak 10 05 01 Birincil ve ikincil üretim cürufları kodu ile belirlenmektedir. Zamak fiyatı genel olarak LME borsası üzerinden çinko fiyatına göre belirlenmektedir. Alaşım sonucu oluşan dayanaklığı güçlü bir elementtir zamak. Zamak fiyatını sitemiz üzerinden ve iletişim merkezimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Güncel olaraktan şirketimiz tarafından hurda zamank fiyatını öğrenebilirsiniz. Güncel fiyat alabilirsiniz. Tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyetimiz içerinde yer alan zaman cüruflarını lisanslı bir şekilde alımlarını yapabiliriz.

Hurda Zamak fiyatı hakkında bizim ile iletişimi geçebilir ve atıklarınızın geri dönüşümünü yaptırabilir ve bizlere değerinde satabilirsiniz.  

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda zamak fiyatı Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.