ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Kablo Fiyat Listesi:

Hurda Kablo Sınıfı

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda kablo kırkambar fiyatı

 23.60 TL / KG

Hurda kablo anti krom fiyatı

 29.60 TL / KG

Hurda kablo og kablo fiyatı

 35.50 TL / KG

Hurda kablo alçak gerilim fiyatı

 31.60 TL /KG

Hurda alüminyum kablo fiyatı

 8.45 TL / KG

Hurda Kablo Fiyatı Ve Hurda Bakır Fiyatları

Şirketimiz tüm ülke genelinde hurda kablo, hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda sarı çeşitlerini en güncel fiyatlar ile almaktadır. Çalışmalarımız iş sağlığı ve güvenliği çatısı altında profesyonel ekibimiz ve araçlarımız ile yerinden alınarak hizmet sunmaktadır. Hurda kablo fiyatı, hurda kablonun kilosu üzerinden değerlendirilerek güncel bakır fiyatına yüzdelik oran değerinden hesaplanmaktadır. Hurda kablo satışı, hurda bakır satışı ve kıymetli maden satışınız için bizlerden fiyat almadan gerçekleştirmeyiniz.

Şirketimizin yapmış olduğu işleme ve geri kazanım işlemlerinin bazıları, veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme, elektronik atık geri dönüşümü ve geri kazanımı, atık akü geri dönüşümü olarak bazılarını sıralayabiliriz.

Hurda Kablo Geri Dönüşümü:

Hurda kablo fiyatı ve geri dönüşüm süreci bakır ve plastiğinden ayrıştırılarak yapılmaktadır. Bakır fiyatlarının yüksel olması hurda kablo fiyatlarını doğru orantılı olarak etkilemektedir. Hurda bakır fiyatı ne kadar yükselirse hurda kablo fiyatı buna bağlı olarak %60 lık bir oranla takip etmektedir. Kabloların geri dönüşüm prosesleri şirketimizden iki ana başlık altında toplanarak yapılmaktadır. Bunlar tehlikeli ve tehlikesiz hurda kablo olarak ayrıştırılmaktadır. Kesme, kırma ve soyma işlemlerine tabi tutulan hurda kablolar, çıkan yarı mamulleri tehlikeli kısımları yıkama veya bertaraf tesislerine gönderilmektedir.

Bilgilendirme

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden biriside hurda kablo geri dönüşümüdür.

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü, Tehlikesiz Atık Geri dönüşü, Elektronik Atık Geri Dönüşümü ve Atık Akü Geri dönüşümü sayesinde atık üreticilerine toplam atık yönetimini sunmaktadır. Tehlikeli atık sınıfına giren hurda kabloları şirketimiz. Elektronik çevre bilgi sistemi üzerinden lisanslı araçlarımızla 17 04 10 atık kodu ile kabul etmektedir. Tehlikesiz atık sınıfında olan hurda kabloları ise 17 04 11 atık kodunda kabul etmekteyiz

Hurda fiyatlarını en güncel olarak sitemiz üzerinden öğrenebilir, doğru fiyata güncel bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güncel hurda kablo fiyatını bizlerden öğrenmeden satış yapmayınız. 

Merkez Ofis

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda Kablo Fiyatı Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen