ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Atık Akü Alan Firmalar:

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, elektronik atık imhası, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü faaliyetlerini yapmaktadır.

Sıkça Sorulan sorular?

  • Hurda Akü Fiyatları
  • Atık Akü Geri Dönüşümü
  • Hurda Akü Gebze
  • Hurda Akü Tuzla
  • Hurda Akü Kocaeli
  • Hurda Akü İstanbul
  • Hurda Akü Deposu aramalarının tüm sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Faaliyetlerimizden bir olan akü geridönüşüm dalında atık akülerin denetimler eşliğinde toplanarak düzenli bir şekilde depolamaktayız. Tesislerimizde depolanan atık aküler, atık akü alan firmalara motat’lı bir şekilde sevk edilmekte olup tüm faaliyetlerimiz çevre ve insan sağlığını kurumaktadır. Atık akü alan firmalar atık akülerin en güvenilir yollarla geri kazanımının yapıldığı ve denetlendiği noktalardır. Düzenli depolamaların son noktası olan atık akü alan firmalar yüksek teknoloji ile sıfır atık prensibine dayalı faaliyet sürdürmektedir. Atık akülerin içerisinde bulunan kurşun elementi son zamanlarda değerinin artmasıyla hurda akü geri dönüşümü önem kazandı, ülkemizde atık akülerin neredeyse %98 oranında bir geri dönüşümü yapılmaktadır. Bu oranın yüksek çoğunluğu atık akü alan firmalar tarafından yapılmaktadır. Atık akü alan firmalar hakkında bilgi almak ve atık akülerinizin değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Atık akü alan firmalar İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.