Hurda Kablo Geri Dönüşümü

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Kablo Geri Dönüşümü yapmış olduğumuz geri kazanım faaliyetlerinden bir tanesidir, Tüm ülke genelinden toplanan kaboların geri dönüşümü şirketimizde teknolojik makinaları ile ekonomiye kazandırmaktayız. 

Geri dönüşüm faaliyeri içerinde yer alan enrji kabloları oldukça ekonomik değere sahiptir. bu bağlamda kablo geri dönüşümü ekonomi için ve geri dönüşüm için önem arz emektedir. Marmara bölgesinde kablo geri dönüşümü konusunda lider konumda olmamız ve ülke genelinde hizmet vermemiz bizleri ayrıcalıklı kılmatadır. Kablolarınızı satmadan önce bizlerden fiyat almayı unutmayın 

Hurda kablolarınızın geri dönüşümdeki değerini öğrenmek ve hurda kablolarınızı satmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. istanbul hurda kablo fiyatı, Kocaeli kablo fiyatı, ve diğer iller için hurda fiyatı değişiklik göstermektedir. Miktara bağlı olaraktanda kabo fiyatlarınız değişiklik göstermektedir. 

HURDA KABLO FİYAT LİSTESİ

HURDA KABLO TİPİ

HURDA KABLO FİYATI

Şantiye Kablo Fiyatı  

 35,00 TL/KG

Güç Kablosu Fiyatı

 48,00 TL/KG

Kırkambar Kablo Fiyatı

 30,00 TL/KG

Orta Gerilim Kablo Fiyatı

 48,00 TL/KG

Orta Gerilim Alüminyum Kablo Fiyatı

 10,00 TL/KG

Yüksek Gerilim Kablo Fiyatı

 50,00 TL/KG

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Kırkambar kablo hurdası İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen