Elektronik Eşya ve Ürün İmha
Fizikksel imha işlemleri içerisinden belirli bir prosedür bulanmamaktadır. müşterilerimizin talepleri çerçevesinden ürünlerin deformasyonlarını yaparak geri dönüşüm sürecine katmaktayız. Ürün gürüplarına göre değişen imha süreci ekonomik olarak üreticiyeda bazı zamanlar katkı sağlamaktadır. imha edilecek ürünün geri dönünüşümdeki değeri göz önünde bulundurarak değeri kadar ödemeyide yapmaktayız. 
2022 yılı güncel ürün imha bedeli hakkında dataylı bilgi için letişime geçmeniz yeterli olacaktır. 
 
Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için en önemli konudur. Bu nedenle EROĞLU ÇEVRE ENDÜSTRİYEL ATIK YÖNETİMİ, elektronik atıkların geri dönüşümünde her türlü güvenlik önlemini alarak müşterilerinin Eroğlu Çevreye  duyduğu güvene uygun hareket eder. Fiziksel imha dışındaki, verileri silme ve formatlama gibi önlemler veri hırsızlarına ve siber suçlulara karşı yetersiz kalmaktadır. Müşterilerimize ait özel veriler, bilgisayarların ve diğer elektronik cihazların hard disklerinin delinmesi ve 2 cm boyuna kadar parçalanmasıyla tamamen güvenli bir şekilde yok edilerek koruma altına alınır.
 
Müşterilerimizin imha edilen e-atıkları için “Veri İmha Sertifikası” düzenlenir. Bu sertifika, EROĞLU ÇEVRE tarafından gerçekleştirilen geri dönüşüm işleminin yasal mevzuata ve çevre sağlığına uygun bir şekilde yapıldığını ve atıklardaki bilgilerin güvenli bir şekilde imha edildiğini müşterilerimize taahhüt eder. Müşterilerimiz dilerlerse veri imha işlemi sürecinde tesisimizde bulunup süreci gözlemleyebilirler. Müşterilerimizin tesisimizde bulunamayacağı durumlar içinse, istek üzerine Noter huzurunda imha hizmetleri de vermekteyiz.