Yağlı Metal ve Talaş Geri Dönüşümü

Gelişmekte olan ülkeler arasında olan Türkiye metal sanayi bakımından oldukça şekillendirici özelliğe sahiptir. Orta doğunun ağır sanayi yükünü üstlenen ülkemizde metal işlemeden kaynaklanan atıkların geri dönüşüm ve bertarafınıda biz geri dönüşümcüler üstlenmektedir. Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi olarak faaliyet alanlarımızdan biri olan yağlı talaş ve metal geri kazanım sürecini sıfır atık prensibine göre yapmaktayız. Tesisimize kabul ettiğimiz yağlı talaş ve metallerin geri kazanımını yüksek bir oranla tekrardan işlenebilir hale getirerek yenilenebilir enerji kaynaklarını korumaktayız. Yıkama kurutma sürecinden çıkana durulama sıvılarını sıfır atık prensibi ile çevre ve insan sağlığını koruyarak arıtmasını sağlamaktayız. Yağlı talaş ve metal geri kazanım için müşterilerimize özel kasa ve depolama alanlarının oluşturulmasında da yardımcı olarak kaynağında atık yönetimini başlatmaktayız.

Çevre politikamız her zaman insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsedik. Yağlı talaş ve metal geri kazanım faaliyeti ile beraber geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümünü de yapmaktayız.

Yağlı talaş ve metal geri kazanım hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Atıklarınızla ilgili bizlerden fiyat almadan satış yapmayınız.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Cep: 0543 265 55 61

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Yağlı talaş ve metal geri kazanım hızlı Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

 

Makale telif hakları Eroğlu Çever Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. ne aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.