Kartuş ve Toner Geri Dönüşüm 

Bertaraf bedeli alınarak geri dönüştürülen bir tehlikeli atıktır. Atık kodu 08 03 17 Tehlikeli maddeler içeren atık baskı tonerleri olarak geçmektedir. Para ile satılmaz üste para ödemesi yaparak bertaraf ettirilen bir atıktır.  

Güncel kartuş toner bertaraf bedelleri hakkında bilgi almak için ileşitime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eroğlu Çevre tüm enerji ve tecrübesi ile ülkemizde atıkların çöpe gitmesini önlemek için çalışmaktadır. Türkiye'de atık toner geri dönüşüm şirketleri uzun yıllardır bulunmalarına rağmen, yinede tonerlerin % 62’ı çöpe karışmaktadır, oysaki çoğu toner ve kartuşlar geri dönüştürülebilmektedirler.  Atık kartuş Toner geri dönüşümü birincil hammadde kullanımını azaltmakla birlikte doğal kaynakları korumaktadır. Ayrıca tonerler çözücü madde içerdiklerinden dolayı Tehlikeli Atık sınıfında yer almaktadır. İnsan sağlığına da zararları olan atıık kartuş tonerler, doğru prosesler ile işleme tabii tutulmalı, ve bu işlem yapılırken yüksek derecede iş güvenliği sağlanmalıdır. 

Şirketimiz elektronik atık kapsamında alabildiği atıkları özel geri dönüşüm yöntemleri ve uygun geri kazanım prosesleri ile işlemekte ve yüksek kalitede hammadde geri kazanımı sağlamaktadır. Aynı zamanda şirketimiz imalat süreçlerine kazandırılan ayrıştırılmış atıkları kalitesine son derece önem vermektedir.

Boş toner alımı istanbul için ve diğer iller için bizimle iletişime geçebilir elektronik atık geri dönüşüm süreçine dahil olan boş tonerlerinizin bertarafını sağlayabilirsiniz. kartuş toner geri dönüşüm fiyatlarını ve bertaraf bedellerini öğrenmek iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.