ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Akü Alımı:

Entegre lisansa sahip olan firmamız Tehlikeli Atık, Elektronik Atık, Tehlikesiz Atık ve Atık Akü Geri Dönüşümü yapmaktadır. Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Faaliyetlerimizin başını Marmara bölgesi çekmektedir sanayi bakımından yoğun olan Tuzla, Gebze, Dilovası bu yoğunluğun belirli noktalarını oluşturmaktadır. Hurda akü alımı arasında yer alan firmamız tüm çabası ile atıkların geri dönüşümü yapmaktadır.

Firmamızın Faaliyet Alanları Aşağıdaki Gibidir.

  • ELEKTRONİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜMÜ (AEEE)
  • TEHLİKELİ ATIK GERİ KAZANIM
  • ATIK AKÜMÜLATÖR GEÇİCİ DEPOLAMA
  • TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA AYIRMA
  • GÜVENLİ ÜRÜN İMHA HİZMETİ
  • YAĞLI TALAŞ VE METAL GERİ KAZANIM

Kurumsal firmamız kuruluşundan itibaren Hurda akü alımı yapan lisanslı bir geri dönüşüm şirketi olmuştur. Yapmış olduğu tüm faaliyetlerini çevre izin lisans kapsamında yapmaktadır. Elektronik atık faaliyetimiz ve tehlikeli atık geri kazanım faaliyetimizi çevre izin lisansa tabi olarak yürütmekteyiz. Tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyetimizi ve atık akü depolama faaliyetimizi lisans kapsamında yürütmekteyiz. Hurda akü alımı genel olarak İstanbul ve çevre illerde oldukça fazla bulunması Marmara bölgesinde hızlı atıkların toplanmasını ve geri dönüşümünü sağlamaktadır. Genel şartların ağır olduğu lisans süreci geri dönüşüm firmalarının lisans alma işleyişini zorlaştırmaktadır. Hurda akü alımı faaliyetimizle ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktayız. Çevremizi korumak ve sıfır atık prensibini oluşturmak için lisanslı geri dönüşüm firmalarının katkısı oldukça önemlidir.

Hurda Akü Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Gususlar:

Hurda akü alımı yaparken şirketim ilk öncelikle kurumsallığa ve faturalı oluşuna dikkat etmektedir. Çevre sorumluklarını aştıntan sonra fiziki şartlar ön plana gelmektedir. Hurda akü alımında atık akümülatörlerin büyüklüğü ve miktarı göz önunda tutmaktayız. Hurda akü alımlarınızı kendi iş yerinizden teslim almaktayız. Hurda akülerin alımlarını ödeme karşılığı fatura bir şekilde almaktayız. 

Hurda akü alımı yapan yerler hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda akü alımı iletişim hattı Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen