ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Kocaeli Geri Dönüşüm

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tüm Türkiye’de ve Kocaeli de geri dönüşüm faaliyetini yürütmektedir.

Çoğunlukla Türkiye’nin büyük şehirlerinde üretilen atığın kaynağında ayrıştırılmasını atık üreticilerine aktarmaktayız. Kocaeli geri dönüşüm sayesinde bizler atığın kaynağında bulunarak en hızlı ve en güvenilir fiyatları vermekteyiz. İstanbul ve Kocaeli bölgesinden Kocaeli geri dönüşüm bakımından en önde gelen ve eh hızlı atık alımı yapan firma Eroğlu Çevre olmaktan gurur duymaktayız.

Eroğlu Çevre: Bünyesinde bulundurduğu Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü, Tehlikesiz Atık Geri dönüşü, Elektronik Atık Geri Dönüşümü ve Atık Akü Geri dönüşümü sayesinde atık üreticilerine toplam atık yönetimini sunmaktadır.

Kaynağında atık yönetimini başlatan Eroğlu Çevre atık üreticilerine Çevre Danışmanlık hizmetini de sunmaktadır. Böylelikle iş gücünü azaltarak toplam atık yönetimini verimli bir şekilde elde etmiş oluyoruz. Bizleri tercih etmeniz durumunda Kocaeli geri dönüşüm bölgesi içerinde ver aldığımızdan dolayı hızlı ve sürdürülebilir bir iş ortağınız olacaktır.

Kocaeli geri dönüşüm bölgesi Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyet yürütmektedir.

Kocaeli geri dönüşüm Eroğlu Çevre Toplam Atık Yönetimi ve Elektronik atık işleme tesisleri bünyesinde yer almaktadır.

Dilovası ve organize bölgeleri Kocaeli geri dönüşüm sınırları içerisinde Eroğlu Çevre Atık akü geri dönüşüm ve depolama hizmetlerini sunmaktadır.

Kocaeli geri dönüşüm firmaları içerisinde yer alan firmamız tüm organize sanayi bölgelerinden ve üretim yapan sanayi kuruluşlarından atık alımları ve atık yönetimi yapmaktadır.  Eroğlu Çevre Tehlikeli atık geri kazanım ve depolama hizmeti sunarak atık yönetimini toptan yapmaktadır.

Eroğlu Çevre veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme ve geri kazanım tesisleri ile toplam atık yönetimini ile Kocaeli geri dönüşüm sayesinde yapmaktadır.

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Kocaeli geri dönüşüm Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen