ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


E-ATIK:

Hurda E-atık dönüşümünü sağlamak için Entegre lisanslı bir firma olan Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi. Hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Eroğlu Çevreden fiyata almadan E-Atıklarımızı satmayınız.

Kullanım ömürlerinin dolduran cihazlara ne olur?

Elektronik, bakır, kalay, demir, alüminyum, fosil yakıtlar, titanyum, altın ve gümüş gibi değerli malzemelerle doludur. Bu elektronik cihazların yapımında kullanılan malzemelerin çoğu, plastik, metal ve cam dâhil olmak üzere geri kazanılabilir, yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilirler. Eroğlu Çevre ailesi olarak biz atıkları %95 oranında tekrardan başka ürünlerde kullanılması için ham madde haline getiriyoruz.

Elektronik geri dönüşüm süreci:

Elektronik geri dönüşümü zor olabilir, çünkü atılan elektronik cihazlar, çeşitli oranlarda cam, metal ve plastikten üretilmiş yanıltıcı cihazlardır. Geri dönüşüm süreci, geri dönüştürülen malzemelere ve kullanılan teknolojilere bağlı olarak değişebilir, ancak genel bir bakış.

Toplama ve Taşıma:

Toplama ve taşıma, e-atık dâhil, geri dönüşüm sürecinin ilk aşamalarından ikisidir. Geri dönüştürücüler toplama kutularını veya elektronik geri alım kabinlerini belirli konumlara yerleştirir ve toplanan e-atıkları bu bölgelerden geri dönüşüm tesislerine ve tesislerine taşır.

Parçalama, Ayırma ve Ayırma: 

Toplama ve geri dönüşüm tesislerine taşındıktan sonra, e-atık akışındaki malzemeler işlenmeli ve yeni ürünler yapmak için kullanılabilecek temiz mallara ayrılmalıdır. Malzemelerin verimli bir şekilde ayrılması, elektronik geri dönüşümünün temelidir. E-atık akışının ilk parçalanması plastiklerin metallerden ve iç devreden ayrılmasını ve ayrılmasını kolaylaştırır. Böylece, e-atık maddeleri daha fazla sıralamaya hazırlanmak için 100 mm kadar küçük parçalara bölünür.

Güçlü bir üst mıknatıs, demir ve çeliği konveyördeki atık akışından ayırır. Ayrılan çelik malzemeler daha sonra geri dönüştürülmüş çelik olarak satışa hazırlanır. Diğer mekanik işlemler alüminyum, bakır ve devre kartlarını şimdi çoğunlukla plastik olan malzeme akımından ayırır. Daha sonra, camı plastikten ayırmak için bir su ayırma teknolojisi kullanılır. Gözle muayene ve elle sıralama, çıkarılan malzemelerin kalitesini artırır. Ayrılmış alüminyum, bakır ve devre kartlarının akışları toplanmış ve geri dönüştürülmüş emtia malzemeleri olarak satışa hazırlanmıştır.

İşlemde gelişmiş ayırma teknolojileri kullanılmaktadır. Ayırma işlemindeki son adım, akımı daha da saflaştırmak için kalan metal kalıntıları plastikten bulur ve çıkarır. 

Parçalama, ayırma ve ayırma aşamaları yapıldıktan sonra, ayrılan malzemeler yeni elektronik veya diğer ürünlerin üretiminde kullanılabilir hammadde olarak satışa hazırlanır.

E ATIK PCB DEVRE KARTI GERI DÖNÜŞÜM:

E-atık PCB devre kartı geri dönüşüm makinası, bilgisayar panoları, cep telefonu panoları, TV panoları, bakır kaplı yalıtkan ve diğer ev aletleri gibi her türlü Baskılı Devre kartının geri dönüşümünde ve karışık malzemenin artık malzemelerinin ayrılmasında kullanılır. Metal ve ametal malzemeler. Metallerin, elyafın ve reçinenin yüksek değeri nedeniyle, bu tesisin yalnızca atıkları hazineye dönüştürmeye yardım etmekle kalmaz, aynı zamanda büyük ekonomik faydalar getirdiğine dair hiçbir şüphe yoktur. Yıllarca süren uygulama ve teorik analizler sayesinde en iyi ayırma sonucunu elde ederiz. Ayırma saflığına% 97'a kadar ulaşılabilir.

Atıklarınızla ilgili bilgi almak fiyat teklifini öğrenmek için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

E-atık fiyatı almak için bizimle iletişime geçin lütfen bizden fiyat almadan ’da satmayınız.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com