ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Tehlikeli Atık Sözleşmesi İçin Gerekli Evraklar:

- Sözleşme yapacak olan firmanın cari bilgileri

- Vergi dairesi ve vergi numarası

- iletişim bilgileri ( telefon, fax, mail )

- Yetklili kişi bilgileri

- Tehlikeli atık sözleşme talep forumu

Tehlikeli atık sözleşmesi yaparak tehlikeli atıkların, tehlikesiz atıkların, elektronik atıkların ve atık akümülatörlerin güvenli bir şekilde alınmasını ve geri dönüşüme kazandırılmasını tam anlamıyla yerine getirmekteyiz. Atıklarınızı göndermeden önce mutlaka tehlikeli atık sözleşmesi yapmayı unutmayınız. 

Yeni iş yeri açanlardan, ruhsat alanlardan, sanayi kuruluşlarından ve kalite belgesi alan firmalardan istenen tehlikeli atık sözleşmesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır 

Entegre lisansa sahip olan firmamız ile aşağıdaki atık konularıyla 15 dakika içerisinde tehlikeli atık sözleşmenizi hazırlıyor ve onayınıza sunuyoruz. 

Kendi bünyemizde geri dönüşümünü sağladığımız ve atık sözleşmesini yaptığımız faaliyetler aşağıdaki bibidir. 

- Tehlikeli Atık Sözleşmesi

- Elektronik Atık Sözleşmesi

- Tehlikesiz Atık Sözleşmesi

- Atık Akümülatör Sözleşmesi

Sıfır atık kapsamında bakanlık tarafından sanayi işletmeli ve atık üreten işletmeler tehlikeli atıklar konusunda  lisanslı bir firma ile sözleşme zorunluluğu getirmiştir. Talepleriniz doğrultusunda şirketimiz olarak tüm sanayi işletmeleri ile tehlikeli atık sözleşmesi yapma yeterliliğimiz bulunmaktadır. Özellikle talep edilen tehlikeli atık sözleşmesi müşterilerimizin aciliyet gerektirdiği için hızlı cevap vererek atık sözleşmelerini 15 dakika içerisinde hazırlayıp onayınıza sunuyoruz.

Tehlikeli atık sölzleşmesi yapmadan önce mutlaka bizleri arayınız. Atıklarınızı değerinde satmış, değerinde geri kazandırmış, beraraf ettirmiş olursunuz.  En hızlı ve en ekonomik atık alımı ve atık sözleşmesi koşulları sağlayan Türkiyede tek entegre atık firmasıyız.

2022 yılı tehlikeli atık sözleşme bedeli 400TL + KDV dir. sözleşme bedeli ödeyen firmalar ilk atık gönderiminden ucret alınmamaktadır. Bu doğrultuda geri dönüşümün ve bertarafın önünü açarak toplumu sorumluluk sahibi yapıyoruz. . 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20A Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Tehlikeli atık sözleşmesi Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır