ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


     Eroğlu Çevre Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma:

     Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

     Lisanslı Hurdacı:

     Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınlamış olduğu Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik ve 29.4.2009 tarihli ve 27214 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan yönetmelikçe tehlikesiz atıkların toplama ve ayırma faaliyetlerini yürütmekteyiz.

     Yeni yönetmelikçe halk dilinde lisanslı hurdacı olarak firmalara tanıtımızı yapmaktayız. Hurda metal geri dönüşümü yanı sıra elektronik atıklar tehlikeli atıklar ve atık akülerinde geri dönüşümünü yapmaktayız. Eski düzendeki hurdacı artık lisanlı hurdacı olarak anılmakta olup yapmış olduğu işinde daha düzgün ve yönetmeliklere uygun şekilde sürdürmektedir. Şirketimiz geri dönüşüm faaliyetlerinin tamamını lisanslı olarak yapıp çevre faaliyetlerini de düzenli olarak takip etmektedir.  Lisanslı hurdacı işini düzgün yapmalı ve her taraftan fayda sağlamalıdır.

     Lisanslı Hurdacı bilgi almak ve hurdalarınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Lisanslı Hurdacı hızlı cevap Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen