ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


İmha Süreci:

Kısaca kâğıt imha süreci yüksel teknoloji makinalar ile çok hızlı şekilde tamamlanır. İmha sürecinde genellikle özel titizlik göstermekteyiz, yapmış olduğumuz tüm imha işlemleri yüksek güvenlik önlemleri altın da ve tam güvenilir bir şekilde olmaktadır. Kâğıt imhası yapan firmalar İstanbul da genellikle çoğunluk göstermektedir. Bunun sebebi nüfuz çoğunluğu ve sanayi bakımından gelişmiş olduğunu göstermektedir. Kâğıt imhası yapan firmalar genellikle istekler doğrultusunda yol izlemektedirler.

Kâğıt İmha Süreci:

  1. Atık üreticisi tarafından oluşan imha ürünleri hakkında şirketimizin lojistik birimi ile sevkiyat planı yapılır.
  2. Sevkiyatı yapılan ürünler imha edilmek üzere tesisimize kabul edildiler.
  3. Kabul görmüş ürünler cinslerine göre el ile ve göz ile ayrıştırma yapılır.
  4. Ayrıştırılmış ürünler cinslerine göre kırıcı makinalara atılır.
  5. Kırma işleminden çıkan yarı mamul olarak kabul edilen ürünler sıkıştırma işleminin ardından paketlenir ve sevk edilmek üzere hazırlanır.
  6. Cinslerine sevke hazır olan ürünler eritme ve geri kazanım telislerine gönderimi yapılır.
  7. Geri kazanım tesislerinde gerekli geri dönüşüm işlemlerine tabi olarak yedin ürün haline getirilirler. Bu şekilde kâğıt imhası, ürün imhası, veri imhası, otomotiv imhası, kablo imhası, katalizör imhası, kartuş toner imhası, floresan imhası, elektronik atık imhası, stok fazlası, ürün imhası vs. süreçleri tamamlanmış olur.

Ürün imha işlemlerinizi bizden teklif almadan ve ya bilgi almadan gerçekleştirmeyiniz.

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Kâğıt imhası yapan firmalar hakkında bilgi almak ve kâğıt imha sürecini öğrenmek için için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Kâğıt imhası yapan firmalar İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen