ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Hurda Geri Dönüşümü:

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden biriside hurda geri dönüşümüdür.

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü, Tehlikesiz Atık Geri dönüşü, Elektronik Atık Geri Dönüşümü ve Atık Akü Geri dönüşümü sayesinde atık üreticilerine toplam atık yönetimini sunmaktadır. Tehlikesiz atık sınıfına giren hurda geri dönüşümü, elektronik çevre bilgi sistemi üzerinden yılsonunda beyanları yapılarak gerçekleştirilmektedir. Lisanslı araçlarımızla 20 01 40 ve 17 04 05 atık kodu ile kabul etmekteyiz. Tehlikesiz atık sınıfında olan hurda metaller, kablolar, bakırlar, alüminyumlar ve kromlar tesisimizde ayrıştırma ve işleme sonrasında tekrardan ekonomiye katılmaktadır.

Hurda Geri Dönüşüm Fiyatları

Londra metal borsası, yurt içi hurda fiyatları ve ithal hurda fiyatları göz önünde bulundurularak hurda geri dönüşüm fiyatları belirlenmektedir. Şirketimiz ülke genelinde en güncel hurda geri dönüşüm fiyatlarını müşterilerine anında sunarak Satınalma sürecini hızlandırmaktadır. Hurdalarınızı satmadan önce bizimle iletişime geçerek hurda geri dönüşüm fiyatlarını öğrenebilir ve satabilirsiniz.

Şirketimiz tüm ülke genelinde hurda metal, hurda kablo, hurda bakır, hurda alüminyum ve hurda sarı çeşitlerini en güncel fiyatlar ile almaktadır. Çalışmalarımız iş sağlığı ve güvenliği çatısı altında profesyonel ekibimiz ve araçlarımız ile yerinden alınarak gerçekleştirilmektedir. Hurda demir satışı, hurda bakır satışı ve kıymetli maden satışınız için bizimle iletişime geçiniz.

Şirketimizin yapmış olduğu işleme ve geri kazanım proseslerinden bazıları, hurda metal geri dönüşümü, veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme, elektronik atık geri dönüşümü ve geri kazanımı, atık akü geri dönüşümü olarak bazılarını sıralayabiliriz. Hurda geri dönüşümü ülkemizde oldukça geniş bir sektör hacmine sahiptir. Sektörün büyüklüğü rekabet ortamını oluşturarak hurda geri dönüşümü yüksek oranlarda gerçekleşmektedir. Geri dönüşüm hayat kurtarır felsefesi ile çalışan firmamız, hurda geri dönüşümünü yüksek verimlilikle gerçekleştirmektedir.

Hurda geri dönüşüm fiyatlarını en güncel olarak sitemiz üzerinden öğrenebilir, doğru fiyata güncel bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hurda Geri Dönüşüm Değerleri:

07.11.2020 Fiyatlar tl/ton bazında verilmiştir. Çolakoğlu Metalürji Aş.

DKP            : 2455

EKSTRA     : 2280

1.GRUP      : 2240

2.GRUP      :2170

TALAŞ        :1970

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Hurda Geri Dönüşüm Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen