ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Atık Satışı

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden biriside Elektronik atık satışı faaliyetidir.

Elektronik atık satışı Türkiye’nin büyük şehirlerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bizler atığın kaynağında bulunarak en hızlı ve en güvenilir fiyatları vermekteyiz. İstanbul ve Kocaeli bölgesinden Elektronik atık satışı bakımından en önde gelen ve eh hızlı atık alımı yapan firma Eroğlu Çevre olmaktan gurur duymaktayız.

Eroğlu Çevre: Bünyesinde bulundurduğu Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü, Tehlikesiz Atık Geri dönüşü, Elektronik Atık Geri Dönüşümü ve Atık Akü Geri dönüşümü sayesinde atık üreticilerine toplam atık yönetimini sunmaktadır.

Kaynağında atık yönetimini başlatan Eroğlu Çevre atık üreticilerine Çevre Danışmanlık hizmetini de sunmaktadır. Böylelikle iş gücünü azaltarak toplam atık yönetimini verimli bir şekilde elde etmiş oluyoruz. Elektronik atık satışı içerinde ver alan Eroğlu Çevre hızlı ve sürdürülebilir bir iş ortağınız olacaktır.

Elektronik atık satışı İstanbul Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi LTD. ŞTİ. tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyet

Elektronik atık satışı Kocaeli Eroğlu Çevre Toplam Atık Yönetimi Elektronik atık işleme tesisleri

Elektronik atık satışı Tuzla Eroğlu Çevre Atık akü geri dönüşüm ve depolama hizmetleri

Elektronik atık satışı İstanbul Avrupa yakası Eroğlu Çevre Tehlikeli atık geri kazanım ve depolama hizmeti

Elektronik atık satışı İstanbul Anadolu yakası Eroğlu Çevre veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme ve geri kazanım tesisleri.

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık satışı Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen