ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Kurumsal firmamız kuruluşundan itibaren lisanslı geri dönüşüm firmaları arasına girmiştir. Yapmış olduğu tüm faaliyetlerini çevre izin lisans kapsamında yapmaktadır. Elektronik atık faaliyetimiz ve tehlikeli atık geri kazanım faaliyetimizi çevre izin lisansa tabi olarak yürütmekteyiz. Tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyetimizi ve atık akü depolama faaliyetimizi lisans kapsamında yürütmekteyiz. Lisanslı geri dönüşüm firmaları İstanbul ve çevre illerde oldukça fazla bulunması Marmara bölgesinde hızlı atıkların toplanmasını ve geri dönüşümünü sağlamaktadır. Genel şartların ağır olduğu lisans süreci geri dönüşüm firmalarının lisans alma işleyişini zorlaştırmaktadır. Lisanslı geri dönüşüm firmaları ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır. Çevremizi korumak ve sıfır atık prensibini oluşturmak için lisanslı geri dönüşüm firmalarının katkısı oldukça önemlidir.

Lisanslı geri dönüşüm firmaları hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Lisanslı geri dönüşüm firmaları İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen