ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü: 

Entegre lisansa sahip olan firmamız Tehlikeli atık geri dönüşümü, Elektronik atık geri dönüşümü, Tehlikesiz atık geri dönüşümü ve Atık akü geri dönüşümü faaliyetlerini yapmaktadır.

Atıklar türleri ve cinslerine göre üretim alanlarındaki faaliyetlerin sonucu oluşmaktadır. Ağır sanayi ve endüstri faaliyetleri sonucu oluşan bazı atıklar sırasıyla şöyledir. Ambalajlar, paketlemeler, temizleme bezleri, koruyucu ekipmanlar, ham madde artıkları, makine atıkları vs. olarak çoğaltılabilir. Bu atıklarda kendi içerisinde çok fazla guruplara ayrılırlar. Eroğlu Çevre olarak bizim geri dönüşüm faaliyetlerimiz sırasıyla Tehlikesiz atık toplama ayırma, Tehlikeli atık geri dönüşümü, Elektronik atık işleme ve Atık akü geçici depolama olarak ana başlıklardan oluşmaktadır. Geri dönüşüm faaliyetlerimizden biri olan tehlikeli atık geri dönüşümü, aslında tüm iş yerlerinden evlerden kamu kurum ve kuruşlarında az veya çok miktarda illaki oluşmaktadır. Çevre şehircilik bakanlığı bu yüzden her sanayi firmasına yılda en az iki defa atık gönderimi oluşturmasını istemektedir. Bu sebeptendir ki tehlikeli atıkların geri dönüşümü hakkında yeteri kadar bilgiyi her bir bireye aşılamak gerekmektedir. Geri dönüşüm konusunda bilinçli olmakla beraber sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekteyiz. Bunlardan bir tanesi tehlikeli atık geri dönüşümü projeleri oluşturmak ve bu tarz projelere destek vermekteyiz. Sloganımızda olduğu gibi "geri dönüştürüyorsan geleceği düşünüyorsun" Politikasını ülkemizde ve dünyada her bireye tanıtmak olacaktır.

Tehlikeli atık geri dönüşümü ülkemizden ve dünyada yeterince yapılmamaktadır. sıfır atık kapsamında atık yönetimi yapmak sadece geri dönüşümcülere değil vatandaş olarak her bir bireyin başlıca görevleridir. Tehlikeli atık geri dönüşümü işleyişini ve yönetilmesinin başlıca aktörleri biz geri dönüşümcülerin görevidir. bu sorumlulukla beraber tüm atık üreticeliride üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmelidirler. Kaynağında ayrıştırılan atıklar işleyiş prosesini hızlandırarak geri dönüşüme hız katmaktadır. Tehlikeli atık geri dönüşümü konusunda hassas olalım ve geri dönüşüme özen gösterelim. Tehlikeli atuık geri dönüşümü hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir dataylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Tehlikeli atık geri dönüşümü konusunda bilgi almak ve atıklarınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50 Cep: 0543 265 55 61

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Tehlikeli atık geri dönüşümü hakkında bilgi hızlı bilgi hattı Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen.

 

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.