ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Elektronik Atık

Elektronik atıkların kontrollü yönetmeliğini kurallarınca ve bakanlığın denetimi altında ülkemizde elektronik atıklar geri dönüştürülmektedir. Firmamız elektronik atıkların geri dönüşümünü Çevre ve Şehircilik Bakanlığından almış olduğu Elektronik Atık İşleme Lisansı ile atık yönetimi yönetmeliğine bağlı olarak yapmaktadır.

Elektronik geri dönüşüm İstanbul Anadolu yakası Eroğlu Çevre veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme ve geri kazanım tesisleri. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı elektronik atıkları, geri dönüştüren tesisleri denetleyerek geri dönüşümün sağlıklı bir şekilde olmasını da kontrol altına almaktadır. Sosyal sorumluluk projeli geliştiren Bakanlık geri dönüşüm bilincinide vatandaşlara ve gelecek nesillere aşılamaktadır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı elektronik atık projelerini destekleyerek geri dönüşüm tesislerinin kurulmasınada öncülük etmektedir.

Elektronik atık geri dönüşüm tesisleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yönetmeliklerine harfiyen uyarak çevre bilinci ile çalışmalıdır.

 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen