ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Atık Akü Geri Dönüşümü

Hurda akülerinizin geri dönüşümünü sağlamak için Entegre lisanslı bir firma olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız. Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi atık akü geri dönüşümü faliyetimizi titizlikle ve insan sağlığını gözeterek yapmakatdır.

Tehlikeli atık sınıfına giren atık akü geri dönüşümü, çevreye ve insan sağlığına en az zarar verecek şekilde berteraf edilmesi gerekmektedir. Ekonomik değere sahip atık akü bileşenlerinin değerlendirilmesi için akü geri dönüşümü tesisleri kurulması yasal zorunluluktur. Ancak gelişmekte olan ülkelerde atık akü geri dönüşümü, yetersiz teknoloji ve arıtım sistemleri nedeni ile hem çevreye hem de insan sağlığına olumsuz etkilere neden olmaktadır. Bu çalışmada akülerin özellikleri ve hurdalarının çevreye ve insan sağlığına olan etkileri, hurda akülerin geri dönüşümü araştırılmıştır. Atık akü geri dönüşümü dünya çapında uygulanan geri dönüşüm faaliyetleri, bu faaliyetler nedeni ile insan sağlığı ve çevre üzerinde meydana gelen olumsuz etkiler incelenmiştir. Ayrıca Türkiye’de bir akü geri dönüşüm tesisi hakkında genel bilgiler verilerek, etkileri incelenmiş, atıksu ve baca gazı analizleri yapılarak sonuçları değerlendirilmiştir.

Atık akü geri dönüşümü hakkında bilgi  almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Atık akü geri dönüşümü değerleri hakkında bizlerden bilgi almadan satoş yapmayınız. 

Merkez Ofis:

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Atık akü geri dönüüşümü Whatsapp Hattı: 0543 265 55 61