ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


     Atık Akü Geri Dönüşüm Tesisi:

     Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, elektronik atık imhası, tehlikesiz atık ve atık atık akü geri dönüşüm tesisi ile faaliyetlerini yapmaktadır.

     Faaliyetlerimizden bir olan atık akü geri dönüşüm tesisimizde depolanan atık aküler, atık akü geri dönüşüm tesislerine motatlı bir şekilde sevk edilmekte olup tüm faaliyetlerimiz çevre ve insan sağlığını kurumaktadır. atık akü geri dönüşüm tesisi atık akülerin en güvenilir yollarla geri kazanımının yapıldığı ve denetlendiği noktalardır. Düzenli depolamaların son noktası olan atık akü geri dönüşüm tesisi yüksek teknoloji ile sıfır atık prensibine dayalı faaliyet sürdürmektedir. Atık akülerin içerisinde bulunan kurşun elementi son zamanlarda değerinin artmasıyla hurda akü geri dönüşümü önem kazandı, ülkemizde atık akülerin neredeyse %98 oranında bir geri dönüşümü yapılmaktadır. Bu oranın yüksek çoğunluğu atık akü geri dönüşüm tesislerinde yapılmaktadır. Atık akü geri dönüşüm tesisi hakkında bilgi almak ve atık akülerinizin değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Atık akü geri dönüşüm tesisi İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.