ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Tehlikeli Atık Bertaraf Firmaları

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık bertarafını Dünya standartlarında yapam geri dönüşüm firmasıdır. Bunların yanı sıra tesislerimizde Elektronik atık geri dönüşümü, Tehlikesiz atık geri dönüşümü ve Atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Türkiye endüstri sanayii her geçen gün gelişmekte oluğ buna paralel olarak büyüyen tehlikeli atık bertaraf firmaları'da doğru orantılı olarak büyümektedir. Çevre şehircilik bakanlığı yayınladığı yönetmelikler neticesinde tesislerin kurulumundan denetlenmesine kadar tehlikeli atık bertaraf firmalarını gözetlemektedir. Tehlikeli atıkların ıslahını sağlamak amacıyla ülkemizde ve dünyada gerçek anlamlarda önlemler alınmış olmasına rağmen çok sayıda eksiklikler olduğunu görüyoruz. Tehlikeli atık bertrafını yapan firmalarında bu eksikler içerisinde olması durumun hiç iyi olmadığını göstermektedir.

Daha düzenli atık yönetimine ve daha bilgili ve tecrubeli personellere ihtiyaç duyduğumuzda bir gerçektir. Gelişen ve büyüyen ülkemiz atık yönetimi konusunda elinden gelen çabayı harcadığına inanıyoruz. Eroğlu çevre atık yönetimi olarak biz: Tehlikeli atıkların ıslahını, elektronik atıkların işlenmesini, tehlikesiz atıkların geri dönüşümünü va atık akülerin depolanmasını yönetmeliklerin üstünde bir çaba ile yapmaktayız. Yaptığımız işi önce insan sağlığı sonra çevre korunmasını ve daha sonra gelecek nesiller için yapmaktayız. Tehlikeli atık bertaraf firmalarınında bu anlayışla çalıştığına inanarak hedeflerimizi global dünya çapında ilerleteceğiz.

istanbul tehlikeli atık bertaraf firmaları ve Kocaeli tehlikeli atık bertaraf firmaları aramalrınızda şirketimiz sizlere yardımcı olacaktır. Şirketimiz 2020 yılında yapmış olduğu kampanyalar ile tehlikeli atık bertaraf firmaları içerinde en fazla atık alan tesis olmuştur. Kampanyalarımız yıl sonuna kadar devam etmektidir. 

Tehlikeli atık bertaraf firmaları hakkında bilgi almak ve atık bertaraf değerlerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Tehlikeli atık bertaraf firmaları İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen