ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Kontamine Ambalaj Atıkları

Eroğlu Çevre End. Atık Yönetimi: Entegre geri dönüşüm faaliyetleri içerisinde yer alan kontamine ambalaj atıklarının geri kazanımını yapmaktadır. 15 01 10 kodu altında tesisimize kabul ettiğimiz kontamine ambalaj atıklarını yıkama ve durulama işlemlerine tabi tutarak tehlikesizleştirmesini yapmaktayız.

Kontamine ambalaj atıkları, tehlikeli atıkların depolama ve taşınması esnasında kullanılan paketleme gereçleridir. Bu paketleme sonucunda tehlikeli ham maddeler veya ürünler kullanım amacıyla içerisinden alınması sunucunda oluşan paketleme gereçleri konatamine ambalaj atığı olarak sınıflandırılır. Kontamine ambalaj atık kodu 15 atık gurubunda yer alır ve kontamine ambalaj atık kodu 15 01 10 olarak belirlenir. Kontamine ambalaj atık kodu 15 01 10 açılımı Tehlikeli maddelerle kontamine olmuş ambalajlar olarak çevre ve şehircilik bakanlığı kayıtlarında ve motat sisteminde kayıtlıdır.

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Kontamine ambalaj atık kodu hakkında bilgi almak ve geri dönüşümünü talep etmek için  iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Kontamine ambalaj atık kodu İçin Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen