ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Lisanslı Firma:

Çevre izin lisansa sahip olan tesisler geri dönüşümün en doğru yapıldığı ayrıştırma ve geri kazanım noktalarıdır. Eroğlu Çevre olarak biz yönetmeliklere uygun bir şekilde yenilenebilir enerji kaynaklarını koruyor ve çevremizi güzelleştiriyoruz.

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamızda tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktayız.

Kurumsal firmamız kuruluşundan itibaren lisanslı firmalar arasına girmiştir. Yapmış olduğu tüm faaliyetlerini çevre izin lisans kapsamında yapmaktadır. Elektronik atık faaliyetimiz ve tehlikeli atık geri kazanım faaliyetimizi çevre izin lisansa tabi olarak yürütmekteyiz. Tehlikesiz atık toplama ayırma faaliyetimizi ve atık akü depolama faaliyetimizi lisans kapsamında yürütmekteyiz. Çevre lisanslı firma İstanbul ve çevre illerde oldukça fazla bulunması Marmara bölgesinde hızlı atıkların toplanmasını ve geri dönüşümünü sağlamaktadır. Genel şartların ağır olduğu lisans süreci geri dönüşüm firmalarının lisans alma işleyişini zorlaştırmaktadır. Çevre lisanslı firma ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır. Çevremizi korumak ve sıfır atık prensibini oluşturmak için lisanslı geri dönüşümün katkısı oldukça önemlidir.

Lisanslı firma hakkında bilgi almak ve atıklarınız hakkında bilgi almak için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Lisanslı firma bilgi Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen