ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


    Eroğlu Çevre olarak temel çalışma prensibimizi, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsedik. Bunların yanı sıra ham madde kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Yenilenebilir enerji kaynaklarına destek olmak, cevremizi, toprağımızı ve havamızı korumayıda ilke edindik. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden olan Elektronik Geri Dönüşüm prosesi olarak göz önüne gelmektedir. Elektronik geri dönüşüm faaliyetimiz kapsamından yılda 180 ton civarında elektronik atığı geri dönüştürerek ekonomiye tekrardan kazandırmaktayız.  

Elektronik geri dönüşüm, imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme ve geri kazanım faaliyetlerinin tamamını, cevre ve doğa bilincinde profosyönelce yapmaktayız.

Elektronik geri dönüşüm hakkında bizden bilgi almadan ve fiyatını bizlerden öğrenmeden satmayınız. Çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir detaylıca bilgi alabilirsiniz. 

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik geri dönüşüm Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.