ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Atık Akü Depozito Bedelleri:

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, elektronik atık imhası, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü faaliyetlerini yapmaktadır.

Atık akü depozito bedellerimiz güncel piyasa fiyatları ve kurşun ham madde fiyatlarına bağlı olaraktan her hafta güncellemekteyiz. Atık akü depozito bedelleri eroğlu çevre firmasından ve telefon numaralarımızdan öğrenebilirsiniz. Atık akü depozito bedelleri aşağıda güncel olarak verilmiştir.

Sulu akü depozito bedeli: 40 Amper üstü 10,00tl/kg

Kuru akü depozito bedeli: 40 Amper üstü 10,00tl/kg

Sulu akü depozito bedeli: 40 Amper altı 9,80tl/kg

Kuru akü depozito bedeli: 40 Amper altı 9,80tl/kg

Atık akü depozito bedellerinizi bizlerden öğrenmeden hurda akülerinizi satmayınız veya başkalarına vermeyiniz. Atık akü depozito bedelleri hakkında bizim ile iletişimi geçebilir, atıklarınızın nasıl gönderileceğini ve geri dönüşüme nasıl kazandırılacağını öğrenebilirsiniz. Atık akü depozito bedelleri ve geri dönüşümü hakkında tüm detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Atık akü depozito bedelleri Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.