ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Atık Geri Dönüşüm:

Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi faaliyetleri içerisinde yer alan Elektronik atık geri dönüşüm çevre şehircilik bakanlığından almış olduğu çevre izin lisansa sahip yetkilendirilmiş lisanslı bir geri dönüşüm tesisidir.

Elektronik atık geri dönüşüm hakkında detaylı bilgi ve geri dönüşüm sürecini öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye'nin En güvenilir elektronik atık geri dönüşüm firması olan Eroğlu Çevre güvene dayalı işletme prensibi ile çalışmaktadır. Geri dönüşüm faaliyetleri içerisinde yer alan elektronik atıklar çevre izin lisans kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlı denetlenerek yapılmaktadır. elektronik atık geri dönüşüm tesisimizden yüksek teknoloji ürünü olan tam otamatik ayrıştırma makinanları kullanılmaktadır. bu teknoloji ile geri dönüşümü verimli hale getirmekteyiz. İçerisinde bulunan kurşun, cıva, lehim, rodyum, paladyum vs. bileşenlerden oluşan elektornik atıklar yüksek verimliliğe sahip makinalarımız ile tam bileşenlerine ayrıştırılmaktadır. Bu sebepten ayrıştırma işlemlerimizi özenle yapmaktayız. Ayrıştırma ve geri kazanım oranımız %92 olranlarına ulaşmaktadır. 

Elektronik Atık Toplama Noktaları:

Tuzla tesisimiz en başta gelen elektronik atık toplama tesisidir. Her lisanslı firma gibi bizlerde bir elektronik atık toplama noktası oluşturmaktayız. Elektronik atıklar belediyelerce sosyal sorumluluk kapsamında şehirlerin belirli yerlerine yerleştirilen mobil elektronik atık geri dönüşüm noktaları ile yapılmaktadır. Bunların yanı sıra çevre izin lisan almış işletmeler tarafın da elektronik atık toplama noktaları oluşturulmaktadır. Ayrıca her elektronik atık işleme tesisin de bir elektronik atık toplama noktası olarak ele alınabilir. Bilinçli vatandaşlar sayesinde Elektronik Atık Toplama Noktaları çoğaltılarak desteklenmektedir.

Elektronik Atık Kabul İşlemleri:

MOTAT sistemi üzerinden atık alım süreci tamamlanan atıklar tesisimizin atık kabul alanında ayrıştırma ve söküm için depolanır. Depolanan elektronik atıklar söküm ve ayrıştırma bölümüne alınarak söküm işlemleri titizlikle yapılır. Söküm işleminde çıkan bazı tehlikeli bileşenler bertaraf tesislerine gönderilmek üzere depolama alanına aktarılır. Diğer tehlikesiz bileşenler (bakır, alüminyum, sarı, hurda demir vs.) lisanslı geri kazanım tesislerine gönderilerek işlem tamamlanır. 

Bazı Elektronik Atıklar:

Bilgisayarlar, yazıcılar, faks, televizyonlar, tabletler, cep telefonları, flüoresan lambalar, cıva içeren atıklar, güç kaynakları ve bileşenleri olarak çoğaltabiliriz. 

Atıklarınızla ilgili bilgi almak fiyat teklifini öğrenmek için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Elektronik atık geri dönüşüm fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.

Bizden fiyat almadan elektronik atıklarınızı satmayınız.

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Cep: 0543 265 55 61

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık geri dönüşüm whatsapp hattı 0543 265 55 61