ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Elektronik Atık Geri Dönüşüm Firmaları:

Pandemi başından itibaren şirketimiz olarak müşteri ve tedarikçilerimizi korumak adına Tüm atık alımlarınızı Koronavirüs (KOVID-19) önlemlerine uyarak gerçekleştirmeye başladık ve devam etmekteyiz. Temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimseyen Eroğlu Çevre atık alımlarınızda pandemi döneminde de titizlikle yerine getirmiştir.  Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltarak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlam. Entegre lisansa sahip olan firmamız faaliyetlerinden biriside Elektronik atık geri dönüşüm olarak göz önüne gelmektedir.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin büyük şehirlerinde yoğunlukla bulunmaktadır. Bizler atığın kaynağında bulunarak en hızlı ve en güvenilir fiyatları vermekteyiz. İstanbul ve Kocaeli bölgesinden Elektronik atık geri dönüşüm firmaları bakımından en önde gelen ve eh hızlı atık alımı yapan firma Eroğlu Çevre olmaktan gurur duymaktayız.

Eroğlu Çevre: Bünyesinde bulundurduğu Tehlikeli Atık Geri Dönüşümü, Tehlikesiz Atık Geri dönüşü, Elektronik Atık Geri Dönüşümü ve Atık Akü Geri dönüşümü sayesinde atık üreticilerine toplam atık yönetimini sunmaktadır.

Kaynağında atık yönetimini başlatan Eroğlu Çevre atık üreticilerine Çevre Danışmanlık hizmetini de sunmaktadır. Böylelikle iş gücünü azaltarak toplam atık yönetimini verimli bir şekilde elde etmiş oluyoruz. Elektronik atık geri dönüşüm firmaları içerinde ver alan Eroğlu Çevre hızlı ve sürdürülebilir bir iş ortağınız olacaktır.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları İstanbul Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi LTD. ŞTİ. Tüm atık alımlarınızı Koronavirüs (KOVID-19) önlemlerine uyarak gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları Kocaeli Eroğlu Çevre Toplam Atık Yönetimi Elektronik atık işleme tesisleri. Tüm atık alımlarınızı Koronavirüs (KOVID-19) önlemlerine uyarak gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları Tuzla Eroğlu Çevre Atık akü geri dönüşüm ve depolama hizmetleri. Tüm atık alımlarınızı Koronavirüs (KOVID-19) önlemlerine uyarak gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları İstanbul Avrupa yakası Eroğlu Çevre Tehlikeli atık geri kazanım ve depolama hizmeti. Tüm atık alımlarınızı Koronavirüs (KOVID-19) önlemlerine uyarak gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları İstanbul Anadolu yakası Eroğlu Çevre veri imha, kablo geri dönüşümü, yağlı metal geri kazanım, floresan geri dönüşümü, kartuş toner geri kazanım, ıskarta elektronik atık işleme ve geri kazanım tesisleri.

 

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Elektronik atık geri dönüşüm firmaları Whatsapp bilgi hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen

Makalenin tüm kullanım hakları Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi Ltd. Şti. firmasına aittir. İzinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.