ATIK GERİ DÖNÜŞÜM FİYATLARI


Makina Hurdası:

Endüstri faaliyetleri sonucu oluşan manikaların geri dönüşümünü ve ikinci el olarak pazarlamasını lisanslı bir şekilde yapmaktayız. Makina, üretim için sanayinin en önemli demirbaşıdır ömrünü dolduran makinalar hurdaya ayrılır hurdaya ayrılan makina fazla bir ekonomik değeri olmadığı için çoğunlukla eritme fabrikalarına sevk edilerek geri dönüşüme kazandırılır Ömrünü doldurmuş makina hurdası geri dönüşümünde dikkat edilmesi gerek en önemli işlev tehlikeli parçaların ıslahıdır. Biz Eroğlu Çevre olarak yağlı metal geri kazanım faaliyetlerimizde makina hurdalarından çıkan yağlı metalleri %95 oranında geri dönüştürmekteyiz. Çevreye ve insan sağlığını korumak ana prensibi ile tüm işlerimizde olduğu gibi makina hurdasında da yönetmeliklere uygun hareket ederek sıfır atık üreterek geri dönüşümlerini sağlamaktayız. Değerli madenler içeren sanayii makinalarının söküm ve arındırma işlemleri tamamlanarak düzenli geri dönüşümünü yapmak elzem gerektirir. Makina hurdası üzerinde bulunan bazı atıklar yağ, metal, kablo, bakır, alüminyum, çinko, cam, hortum, kontamine atı, elektronik atık vs. olarak bilinmektedir.

Eroğlu Çevre temel çalışma prensibini, insan sağlığını korumak ve çevre duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Bunların yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır. Entegre lisansa sahip olan firmamız tehlikeli atık, elektronik atık, tehlikesiz atık ve atık akü geri dönüşümü yapmaktadır.

Makina Hurdası hakkında bilgi almak ve hurdalarınızın değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Merkez Ofis:

Aslı Ne Mutlu San. Sitesi A20

Orta Mah. Erk Sok. No:7/20 Orhanlı Tuzla İst.

Tel:  0216 519 59 50

Fax: 0216 519 59 50

Mail: iletisim@eroglucevre.com

Makina Hurdası Whatsapp hattı 0543 265 55 61 bizimle iletişime geçin lütfen