Hurda Oto-Katalizör Toplama ve Ayrıştırma

Adet satışları için irtibat numarası:
Özgür Bey 0532 582 74 26
 
Katalizör bir otomotiv parçası olarak kullanılan ve gerek araçlardaki yakıt tüketimini düşüren, gerekse kimyasal gazların çıkışını azaltan bir araç parçasıdır. katalizör, daha çok egzoz gazının çevreye daha temiz olarak salınımını sağlar ve içinde platinyum, paladyum ve rodyum gibi 3 ana değerli metali belirli miktarlarda araç cinsine göre ihtiva eder. Katalizörler seramik veya metalik olmak üzere 2 tiptir; Dünya ülkelerinde %97 oranında seramik katalizör kullanımı tercih edilir. 
 
Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi, hurda yani atık haline gelmiş, ömrünü tamamlamış veya hasarlı her tür oto-katalizör toplama ve ayrıştırma konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi, Türkiye den  topladığı parçaların rafine edilmesi; içindeki değerli metallerin ortaya çıkarılması ve geri dönüşümünün sağlanması için bu alanda Avrupa’daki ilgili kurumlarla işbirliği içinde faaliyet göstermektedir. 
 
Fiyatlandırma ve İçerik:
hurda katalizör (katalitik konvertör taş) fiyatları içerisinde bulunan maden yığunluklarına göre deişim göstermektedir. 
katalizör hurdası fiyatı tesisimizde analiz sonucu değerlendirip oluşturulmakatadır bu sebepten dolayı satıcılar ve ya atık üreticileri analiz sonucunu beklemelidirler. Tehlikeli atık sınıfında olan katalizör taşı sadece lisanslı hurda katalizör geri dönüşümü yapan firmalar tarafından alımı yapılmalıdır. 
 
hurda katalizör geri dönüşümü, katalizör fiyatlar, katalizör imhası, eroğlu çevre, atık yönetimi, ötahurda katalizör geri dönüşümü, katalizör fiyatlar, katalizör imhası, eroğlu çevre, atık yönetimi, ötahurda katalizör geri dönüşümü, katalizör fiyatlar, katalizör imhası, eroğlu çevre, atık yönetimi, öta